strona główna  o firmie
  materiały  
  klienci  
  współpraca  

         
 

O firmie

     
 

W historię olsztyńskiego rynku usług elektromechanicznych, a w szczególności napraw silników elektrycznych Przezwajalnia wpisała się w roku 1997 rozpoczynając swoją dzialalność.

Działamy do dnia dzisiejszego gdyż niedługo po uruchomieniu działalnosci okazało się, że poziom naszych usług jest na tyle wysoki, że naszymi stałymi klientami zostały rownież firmy spoza Olsztyna a nawet spoza województwa warmińsko-mazurskiego, dla których istotną rzeczą jest stałość miejsca dostarczania i odbierania towaru, a w pewnym momencie stało się to nawet swego rodzaju wyznacznikiem wiarygodności, stabilności i dobrej współpracy z naszą firmą.

Przeszło 20 lat istnienia naszej firmy na rynku elektromechanicznym to niecały dorobek jakim możemy się pochwalić. Najbardziej doświadczeni specjaliści zajmujący się usługami dla naszych klientów mogą poszczycić się blisko 40 letnim stażem pracy w tym zawodzie co powinno być najlepszym gwarantem naszej solidności i fachowości.

O wysokim poziomie oferowanych przez nas usług świadczyć mogą liczne pochlebne opinie wystawiane przez naszych klientów. Od lat rosnące zadowolenie, wierność naszych klientów, ich przywiązanie do naszej firmy pozwala nam stawać się coraz lepszymi specjalistami, a klientom cieszyć się naszymi usługami świadczonymi na coraz wyższym, europejskim poziomie.

Przezwajalnia zajmuje się głównie kompleksową naprawą silników elektrycznych prądu zmiennego mocy do 160 [kW] jak również naprawą silników elektrycznych pierścieniowych oraz przezwajaniem silników prądu stałego. Aby zapoznać się z pełną ofertą świadczonych przez nas usług kilknij tutaj.

 

Kontakt

Przezwajalnia Silników Elektrycznych s.c.
ul. Metalowa 4
11-041 Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

telefon: (89) 533 86 43
e-mail: biuro (at) przezwajalnia.pl